PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH
LIGIA GOZDEK-MICHALSKA

Wykonujemy badania i wydajemy orzeczenia dla:

 • osób ubiegających się o prawo jazdy (po raz pierwszy lub osób, które utraciły uprawnienia)
 • kierowców zawodowych
 • kierowców samochodów służbowych
 • kierowców Taxi, Uber, Bolt
 • operatorów maszyn i urządzeń
 • pracowników służb mundurowych
 • osób używających broni (ochroniarze, detektywi)
 • osób chcących uzyskać lub przedłużyć pozwolenie na broń (kolekcjonerzy, członkowie kół łowieckich, instruktorzy strzelania)
 • Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej pracowni badań psychologicznych i psychotestów zlokalizowanej w Bydgoszczy. Informacje o tym, co zabrać na wizytę i jak przygotować się do badań i testów psychologicznych znajdują się tutaj. Na miejscu dopełniamy wszelkich formalności, więc nie ma konieczności przygotowywania się do badań.  Obsługujemy mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Posiadamy niezbędne uprawnienia w tym:

 • Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Prowadzących Pracownię Psychologiczną prowadzonego przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod numerem 53/2012
 • Wpis do Rejestru Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy psychologów upoważnionych do przeprowadzania badań osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń pod numerem 148/2016
 • Zgłoszenie do Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Bydgoszczy
 • Wydawane przez naszą pracownię badań psychotechnicznych orzeczenia są honorowane na terenie całego kraju.
Psycholog Ligia Gozdek-Michalska: ,,Podczas badań codziennie korzystam z mojej wiedzy, doświadczenia i kompetencji, aby moi Klienci w pełni bezpiecznie mogli wykonywać swoją pracę oraz realizować swoje pasje.’’

KILKA SŁÓW O MNIE…

Psycholog, absolwentka psychologii transportu w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Poznaniu.

Jestem uczestniczką wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu psychologii. Aktualnie jestem słuchaczką 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Mam wieloletnie doświadczenie w orzecznictwie psychologicznym na rzecz służb mundurowych i sądownictwa (wojsko, straż pożarna, straż miejska, do objęcia urzędu sędziego, prokuratora).

Posiadam niezbędne uprawnienia i certyfikaty do przeprowadzania badań z zakresu psychologii transportu (Nr C-102 w ewidencji psychologów prowadzonej przez Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego) oraz osób ubiegających się o pozwolenie na broń (Nr 148/2016 w rejestrze Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy).
Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i zdobywam wiedzę, mając świadomość, jak ważne są wyniki badań psychologicznych i testów psychotechnicznych dla bezpieczeństwa i zdrowia ludzi.

Dbam o komfort Klientów, zapewniając miłą atmosferę i wykorzystując nowoczesną, specjalistyczną aparaturę diagnostyczną. Jest to doceniane przez Klientów i często wymieniane w pozostawianych przez nich opiniach. Stosowane przeze mnie testy psychologiczne posiadają licencję Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Więcej informacji znajduje się na moim profilu na Facebook, gdzie czekam również na pytania komentarze i opinie. Zapraszam również do zakładki HOT NEWS zawierającej aktualności oraz przydatne informacje dotyczące, badań psychologicznych, psychotestów dla kierowców kategorii (B i C), badań wysokościowych, pozwoleń na broń i wiele, wiele więcej…